INFORMACE K POVODŇOVÉ SITUACI

Mařádkova 15 (2.stupeň) bude dle tiskové zprávy z důvodu nefungování elektřiny a zaplavení části školy uzavřena do pátku 20.9. 2024. Výuka bude obnovena v pondělí 23.9.2024.
Mařádkova 9 1. stupeň, Krnovská 1. i 2. stupeň – těchto pracovišť se uzavření netýká a výuka bude probíhat dle rozvrhu od středy 18.9. Žáci 1. stupně budou mít však výuku zkrácenou do 11.40, žáci 2. stupně do 12.35, a to z důvodu přerušení dovozu obědů. Dejte prosím dětem větší svačiny. Školní družina je v provozu bez omezení.
Pokud je to možné, nechte své děti v úterý17.9. doma, učitelé se podílí na odstraňování škod na pracovišti Mařádkova 15.
Děkujeme za pochopení, spolupráci a i nadále sledujte web školy a naše sociální sítě.
Pěvně věříme, že společně tuto obtížnou situaci zvládneme.
Ředitelství školy

16.09.2024 Zpět