Informace k povodňové situaci

Vážení rodiče,

vzhledem k povodňové situaci nebude v pondělí 16.9. i úterý 17.9. probíhat výuka na 2. stupni Mařádkova 15. Výuka dětí na 1. stupni (Mařádkova 9) a na Krnovské proběhne v běžném režimu, avšak zkráceně. Vyučování pro 1.-5. třídy bude končit 11.40, pro 6.- 9. třídy na Krnovské 12.35. Provoz školní družiny je zajištěn bez omezení. Divadelní představení určené pro naše prvňáčky je zrušeno.

Obědy se nebudou vydávat. Dejte prosím dětem větší svačiny.

Žádáme Vás o shovívavost. Nevíme, jak se situace bude dál vyvíjet, kteří pedagogové a žáci budou schopni dorazit do školy, a proto pokud je to možné, nechte své děti doma. Prostřednictvím zprávy ve skoleonline dejte pak prosím vědět třídnímu učiteli, kdo se do školy nedostaví.

Děkujeme za pochopení a sledujte i nadále web školy, naše sociální sítě i zprávy ve skoleonline.

Pěvně věříme, že společně tuto obtížnou situaci zvládneme.

Ředitelství školy

15.09.2024 Zpět