školní rok 2009/2010
školní rok 2010/2011
školní rok 2011/2012
školní rok 2012/2013
školní rok 2013/2014
školní rok 2014/2015
školní rok 2015/2016
školní rok 2016/2017
školní rok 2017/2018



Výsledky soutěží ve školním roce 2009/2010


Školní kolo dějepisné olympiády

1. místo Petr Fiala 9.A
2. místo Eliška Bartesková 9.B
  Adriana Vyležíková 9.B
3. místo Markéta Radová 9.A

Do okresního kola postupuje Petr Fiala.



Školní kolo olympiády z českého jazyka

1. místo Petr Fiala 9.A
2. místo Markéta Radová 9.A
3. místo Kateřina Hrbačová 9.A

Do okresního kola postupuje Petr Fiala a Markéta Radová.



Přírodovědný klokan

1. místo Daniel Toman 9.A
2. místo Petr Fiala 9.A
3. místo Dominik Vrbický 9.B



Školní kolo chemické olympiády

1. místo Petr Fiala 9.A
2. místo Eliška Bartesková 9.B
3. místo Tomáš Drozd 9.A
  Luboš Štencel 9.A

Do okresního kola postupuje Petr Fiala.



Velká cena zoo (podzimní kolo) - Zoo Ostrava

Družstvo ve složení Pavla Balová (9.A), Markéta Radová (9.A), Markéta Svobodová (9.A), Nikola Fričová (9.A) a Miroslav Němec (8.A) obsadilo ve finále 3.místo.



Školní kolo zeměpisné olympiády pro 7. třídy

1. místo Dominik Ruta 7.A
2. místo Hana Jastrzembská 7.B
  Vojtěch Jíra 7.A

Do okresního kola postupuje Dominik Ruta.



Školní kolo zeměpisné olympiády pro 8. a 9. třídy

1. místo Martin Stoklásek 8.A
2. místo Petr Fiala 9.A
3. místo Jan Dobeš 8.B

Do okresního kola postupuje Martin Stoklásek.



Pythagoriáda - 6. třída

1. místo Ondřej Bala 6.A
2. místo Martin Hrabec 6.A
  Anna Lukešová 6.A
  Hana Mandrlová 6.A

Do okresního kola postupuje Ondřej Bala.



Pythagoriáda - 7. třídy

1. místo Hana Ptáčková 7.B
2. místo Vojtěch Jíra 7.A
  Daniel Lebeda 7.B
  Kryštof Ševčík 7.A



Matematický Klokan - kategorie Cvrček (2. a 3. třídy)

1. místo Jana Římalová 2.A
2. místo Dominik Jelen 3.A
  Adéla Kavalová 3.A
  Anna Lidmilová 3.A



Matematický Klokan - kategorie Klokánek (4. a 5. třídy)

1. místo Petra Bajgarová 4.A
2. místo František Lukeš 4.A
  Filip Reichel 4.A



Matematický Klokan - kategorie Benjamín (6. a 7. třídy)

1. místo Martin Škrobánek 7.A
2. místo Hana Ptáčková 7.B
3. místo Jáchym Bulek 6.A
  Anna Lukešová 6.A



Matematický Klokan - kategorie Kadet (8. a 9. třídy)

1. místo Daniel Toman 9.A
2. místo Kateřina Krásová 8.B
3. místo Jindřich Kreis 8.A



Velká cena zoo (jarní kolo) - Zoo Ostrava

V sobotu 10.4.2010 se uskutečnilo finále soutěže Velká cena zoo tentokrát na téma Dřeviny ČR.
V konkurenci 133 družstev mladší kategorie a 163 družstev starší kategorie z více než 70 škol z celého Moravskoslezského kraje obsadilo družstvo ve složení Dominik Ruta (7.A), Vojtěch Jíra (7.A), Daniel Mosler (7.A), Lucie Reichlová (7.A) a Martin Škrobánek (7.A) 1.místo v mladší kategorii a družstvo ve složení Petr Fiala (9.A), Pavla Balová (9.A), Eliška Bartesková (9.B), Markéta Radová (9.A) a Markéta Svobodová (9.A) 3.místo ve starší kategorii.

Fotografie ze soutěže najdete zde.



Okresní kola soutěží

V dějepisné olympiádě obsadil Petr Fiala (9.A) 16. místo.

V chemické olympiádě obsadil Petr Fiala (9.A) 14. místo.

V olympiádě z jazyka českého obsadil Petr Fiala (9.A) 17. místo.

Ve fyzikální olympiádě obsadil Tomáš Drozd (9.A) 10. místo, Markéta Svobodová (9.A) 13. místo a Daniel Toman (9.A) 14. místo.

V zeměpisné olympiádě obsadil Dominik Ruta (7.A) 6. místo a Martin Stoklásek (8.A) 18. místo.

V olympiádě z anglického jazyka obsadil Kryštof Ševčík (7.A) 10. místo a Dominik Lehnert (8.A) 26. místo.

V soutěži v programování obsadil Jáchym Bulek (6.A) 1. místo a postoupil do krajského kola, ve kterém skončil na 3. místě.

V soutěži Mladý zdravotník obsadilo družstvo ve složení Markéta Svobodová (9.A), Eva Masná (8.B), Martina Vajdová (8.B), Kristýna Frgálová (8.B) a Kateřina Pízová (8.B) 4. místo.

Ve finále počítačové soutěže Bajtík obsadil Kryštof Ševčík (7.A) 2. místo v kategorii Gigabajtík.

Ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí 2010 obsadila Lucie Heinišová (7.B) ve své kategorii 2. místo a Denisa Brussová (7.A) získala čestné uznání.

Dne 15.6.2010 proběhlo na Střední škole technické v Opavě okresní finále soutěže žáků ZŠ v technických dovednostech, kterého se zúčstnilo 28 žáků ze 14 základních škol.
Oba naši žáci byli úspěšní - Vojtěch Lidmila (7.B) se umístil na 1. místě a Adam Stodůlka (7.B) na 2. místě.

V basketbale získalo naše družstvo 3. místo.

Ve volejbale získali chlapci 5. místo.

Ve florbale získaly dívky 4. místo.

Ve vybíjené získali žáci 5. tříd 2. místo.

V minifotbale získalo naše družstvo 4. místo.

V Poháru rozhlasu získali starší chlapci 7. místo a mladší chlapci 10. místo.

V atletickém čtyřboji získali starší chlapci 8. místo a mladší chlapci 10. místo.




Další soutěže

V soutěži Prezentace 2010 postoupil Kryštof Ševčík (7.A) do finále.

Žáci 5. tříd obsadili v miniolympiádě v anglickém jazyce 7. místo.

V soutěži Malé roztleskávačky obsadilo družstvo ve složení Tereza Uvírová, Helena Prokešová, Jana Římalová, Michaela Hůlková, Nela Šrubařová, Adéla Sobková, Adéla Volfová a Hana Rybová 2. místo.

V geologické soutěži bylo družstvo ve složení Eliška Bartesková (9.B), Lucie Mrůzková (9.B) a Petr Fiala (9.A) nejúspěšnějším družstvem naší školy.

V Dopravní soutěži malých cyklistů obsadili žáci 5. tříd 9. místo.

Celoročně se žáci 5. tříd zúčastňují miniházené a žáci 8. a 9. tříd volejbalové ligy.




©2009-2018