září | říjen | listopad | prosinec | leden | únor | březen | duben |


Prosinec


4.12.     Okrskové kolo ve florbalu - dívky
4.12.   ŠD Zahájení adventu – tradice
5.12. 16:00   Zájezd do Anglie – informativní schůzka s rodiči
5.12.     Okrskové kolo ve florbalu - chlapci
5.12.   ŠD Malování baněk ve Slezském muzeu
6.12. 10:00   Mikulášská nadílka - 1. až 5. roč.
6.12.   Mařádkova 9 Dopolední vyučování s čerty, Mikuláši a anděly
6.12.   ŠD Mařádkova Den s Mikuláši, čerty a anděly - dílničky
6.12. 16:00 - 18:00 Mařádkova 9 Ledové království - výstava žákovských prací, dílničky
6.12. 17:00 Dolní nám. Zpívání na Vánočních trzích – sbor Studánka
6.12. 8:30   Vyhodnocení Ligy sportu
7.12. 16:00 - 18:00 Krnovská Vánoční dílny, Den otevřených dveří
7.12.     Vánoční laťka ve skoku vysokém - chlapci a dívky
8.12. 13:30 ŠD Kouzelník Reno
8.12.   ŠD Mařádkova Vyhlášení výtvarné soutěže
11.12. 10:00 Krnovská Souborné dílo Williama Shakespeara - 9.B
12.12.   ŠD Malování baněk ve Slezském muzeu
12.12. 8:00 - 12:00 SŠ hotelová Exkurze - 9.B
12.12. 10:55 - 12:35   Školní kolo OČJ
12.12. 15:15 MŠ Vlaštovičky Vánoční zpívání - sbor Studánka
13.12. 9:00 SPŠ stavební Brickgame - 9.AB
13.12. 9:00 KD Na Rybníčku V Betlémě se svítí - výchovný vánoční koncert, 1.AB, 2.B
13.12.   ŠD Mařádkova Vánoční pekárna – perníčky
13.12. až 16.12.   ŠD Krnovská Výroba vánočních ozdob netradičně
14.12. 16:00 Krnovská Hrátky s pohádkou
14.12.   Ostrava Mladý chemik
15.12. 10:00 Mařádkova 9 Pohádky z našeho statku - 1.AB,2.AB
15.12. 10:00 Mařádkova 9 Knihovnická lekce - 2.A
15.12.   ŠD Mařádkova Na andělskou notu – odpoledne s písničkou
15.12.   Mendelovo gymn. Přírodovědná soutěž
18.12.   ŠD Mařádkova Vánoční pekárna
18.12. 8:00 - 9:40   Jeseníky za humny - 4.A
18.12. 10:00 - 11:40   Jeseníky za humny - 4.B, 9.A
19.12. 16:00 Mařádkova 9 Předvánoční škola po škole - 1.AB
19.12.   ŠD Mařádkova Ukončení sběru
19.12. až 21.12.   ŠD Mařádkova Společně u stromečku – vánoční besídky
19.12. až 21.12.   ŠD Krnovská Těšíme se na Ježíška – vánoční besídky
20.12. 8:00   Opavské vánočky
21.12.     Vánoční turnaj v kopané
21.12. 8:00 Cinestar Vražda v Orient expresu - 8.B, 9.B
21.12. 8:30 Cinestar Maxinožka - 1.C, 2.C, 3.C
21.12. 8:30 Cinestar Paddington 2 - 4.C, 5.C, 6.B, 7.B
22.12.     Vánoční besídky
22.12.   ŠD Společně u pohádky
22.12. 9:00 Cinestar Filmové představení – 2.A, 3.AB
23.12. až 2.1.     Vánoční prázdniny

©2009-2018