září | říjen | listopad | prosinec | leden | únor | březen | duben |


Duben


1.4. až 30.4.     SCIO testy Čj, M, OSP - 5. ročník
2.4. 8:00 ZŠ E. Beneše Okresní finále ve volejbale - dívky
3.4. 8:00 hala M Okresní finále ve volejbale - chlapci
3.4. 8:00 Víceúčelová hala Miniházená - 4. a 5. ročník
3.4. 8:15 DH Malé Hoštice Dopravní výchova - 4.B
4.4. 10:00 Slezské divadlo Broučci – 1.AB, 70 Kč
4.4. a 5.4. 14:00 – 18:00 ZŠ Mařádkova 9 Zápis dětí do 1. tříd
4.4.     Vybíjená - dívky, 1. st.
4.4.   Orlová Krajská přehlídka DPS - sbor Studánka
4.4.   ŠD Krnovská Soutěž ŠD v plavání
5.4.   hala M Author Schoolmanie 2019 - 1. až 9. ročník, 40 Kč
8.4. 13:00 - 14:00 Optys Otevřené pracovní dílny v Optyse ke Dni matek - ŠD
8.4. 13:00 - 15:30 ŠD Mařádkova Návštěva Hasičské zbrojnice
8.4.   Čteme dětem v MŠ
9.4. 8:00 ZŠ Otická Okresní kolo Matematické olympiády - kat. Z6, Z7 a Z8
9.4. 13:30 - 14:30 Optys Otevřené pracovní dílny v Optyse ke Dni matek - ŠD
9.4. 17:00 Dolní nám. Zpívání na velikonočních trzích - sbor Studánka
10.4. 8:30 OKO Nestrhávej ze zdi! - 4.A
10.4. 13:30 - 14:30 Optys Otevřené pracovní dílny v Optyse ke Dni matek - ŠD
10.4.   Čteme dětem v MŠ
11.4. 10:00 - 10:45   Preventivní program – sebepojetí, 4.B
11.4.   Čteme dětem v MŠ
12.4. a 15.4.     Přijímací zkoušky na SŠ - 9. tř.
15.4. 8:30 SVČ Jarní lidové zvykosloví – 2.C, 4.C
15.4. 9:00 Slezské muzeum Den Země - 6.AB
15.4. 10:30 OKO Nestrhávej ze zdi! - 2.A
16.4. 8:00 ZŠ Englišova Odznak všestrannosti olympijských vítězů - okresní finále
16.4. 10:30 OKO Nestrhávej ze zdi! - 4.B
17.4. 8:55 - 9:40   Preventivní program – emoce, 4.B
17.4. 11:00 Cinestar Zelená kniha - 9.AB
17.4.     Minifotbal - chlapci
17.4.   Čteme dětem v MŠ
18.4.     Velikonoční prázdniny
19.4.     Velký pátek
22.4.     Velikonoční pondělí
23.4. až 26.4.   ŠD Den Země – projekt ŠD
24.4. 8:00 ZŠ Kylešovice Okresní finále v minifotbale - dívky
25.4. 8:00 MŠ Havlíčkova Den Země
25.4.     Archeopark Chotěbuz - 4.AB
25.4. 8:30 OKO Nestrhávej ze zdi! - 3.A
25.4. 10:30 OKO Nestrhávej ze zdi! - 2.B
25.4.   Čteme dětem v MŠ
25.4. 16:00 – 18:00   Konzultační den
26.4.   MSŠZe Den Země a den mláďat - 1. až 4. roč.
28.4. 13:00 Janáčkovy sady Den Země
29.4. 8:00   Fotografování tříd
29.4.   ŠD Mařádkova Návštěva psího útulku v Městských sadech
29.4.   Čteme dětem v MŠ
30.4. 8:00 - 12:30 ŠD Mařádkova Dopravní soutěž ŠD
30.4.     McDonald's Cup - okrskové kolo
30.4.   ŠD Mařádkova Soutěž Hliněná paráda

©2009-2019