září | říjen | listopad | prosinec | leden | únor | březen | duben | květen | červen


Červen


3.6.   Radhošť Školní výlet - 4.C
3.6. až 6.6.   Horní Bečva Zotavovací akce - 2.C
3.6. až 6.6.   Horní Lipová Zotavovací akce - 5.C
4.6.   Praha Školní výlet - 6.A
5.6. 8:30 DH Mírová Dopravní výchova - 3.C
5.6. 8:15 DH Malé Hoštice Dopravní výchova - 4.C
5.6.   MŠ Neumannova Čtení předškolákům - 1.C
5.6.   ŠD Krnovská Světový den životního prostředí
6.6. 10:30 knihovna P. Bezruče Návštěva knihovny - 1.C
6.6.   Rožnov pod Radhoštěm Školní výlet - 7.B
7.6. 9:00 knihovna P. Bezruče Knihovnická lekce - 5.AB
10.6. až 14.6.   Mokřinky Zotavovací akce - 1.AB
11.6. 8:30 - 10:00 knihovna P. Bezruče Knihovnická lekce - 3.A
11.6. 16:00 Mařádkova 9 Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
11.6.     Exkurze – Sopky Bruntálska - 8.B, 9.B
13.6. a 14.6.   Malá Morávka Školní výlet - 9.A
13.6. 10:00 knihovna P. Bezruče Knihovnická lekce - 2.A
13.6. 16:00 Krnovská 101 Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
16.6.   ŠD Krnovská Den otců
17.6.     Uzavření klasifikace za 2. pololetí
17.6.   Nový Dvůr Exkurze do Arboreta – 7.B
17.6. až 25.6.   ŠD Mařádkova Hledání pokladu
18.6. 8:00 - 12:35 SZŠ Opava Anatomie a první pomoc - 5.C
18.6. 8:30 OKO Příběhy z kostela - 1.B
18.6. 10:00 knihovna P. Bezruče Knihovnická lekce - 1.A
18.6.   Chotěbuz Školní výlet - 3.C
18.6.   ŠD Krnovská Přehlídka dramatické tvorby ŠD v Loutkovém divadle
19.6. 8:30 OKO Příběhy z kostela - 1.A
19.6.   Zoo Ostrava Školní výlet - 1.C
19.6.   Ostrava Svět techniky - 4.B
20.6. 10:00 Slezské divadlo Popelka - 2.AB, 100 Kč
20.6.   MŠ Neumannova Čtení předškolákům - 1.C
21.6. 10:00 knihovna P. Bezruče Knihovnická lekce - 1.B
21.6.   Sosnová Školní výlet - 5.B, 7.A
24.6.   Úvalno Školní výlet - 5.A
24.6. 10:00 knihovna P. Bezruče Opava bájná i historická - 5.C
24.6.   Ostrava Svět techniky - 6.A, 9.A
25.6. 10:00 Cinestar Zrození hrdiny - 9.B
25.6.   Ostrava Svět techniky - 5.AB, 8.A
26.6. 8:00 Cinestar Filmové představení - 5.C, 6.C, 7.B, 8.B
26.6. 8:15 Cinestar Filmové představení - 1.C, 2.C, 3.C, 4.C
26.6. 8:30 Cinestar Filmové představení - 1.AB, 2.AB, 3.A, 4.AB
26.6.   Ostrava Svět techniky - 6.B, 7.A
27.6. 16:00 - 18:00 Obecní dům Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9.AB
28.6. 8:30 hala M Slavnostní ukončení školního roku

©2009-2019