Výukové materiály pro domácí procvičování

Odkazy na stránky společností, které nabízejí zdarma různé materiály pro domácí výuku a procvičování žáků.

Česká televize - bude od pondělí 16. 3. každý všední den v 9 hodin vysílat zábavně-vzdělávací program UčíTelka určený pro žáky prvního stupně základních škol a připravuje i pořad Škola doma pro přípravu na přijímací zkoušky.   více »

Škola s nadhledem - portál pro žáky pro domácí procvičování učiva.   více »

Školákov - procvičování učiva pro žáky 1. stupně.   více »

Matika.in - úlohy z matematiky pro žáky základních škol.   více »